GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8146090

nr 814 6090

Porslin

3 delar. Kina, bland annat. vas, höjd: 23

Kondition: slitage, skador

måndag 18 mars 2013
kl 20:54:55